Poznajmy się

YUKA w języku japońskim, w zależności od pisowni, ma wiele znaczeń. Jako imię oznaczać może powód, kwiat, istnienie lub zapach, natomiast słowo samo w sobie opisuje podłogę. Gdy na nie natrafiłam wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę do lakonicznego i pełnego opisania założeń mojej pracowni.

Odniesienia do zmysłów, do natury, do istnienia i celowości - wszystkie te elementy stanowią w moim przekonaniu składowe dobrego projektu wnętrza - aranżacji naszej przysłowiowej 'podłogi', miejsca, w którym żyjemy.
parallax background

Projektuję już wiele lat i z każdym kolejnym zleceniem, zarówno prywatnym jak i komercyjnym,  staram się dążyć do swojego celu, jakim jest projektowanie zrównoważone, przybliżające nas jak najbardziej do życia w zgodzie z naszymi potrzebami, zmysłami oraz naturą.

W projektowanych przeze mnie wnętrzach zawsze jest miejsce dla roślin, ale równie często i chętnie przystosowuję je także do potrzeb pupili.

Kreuję aranżacje wnętrz nieruchomości nowych i w stanie deweloperskim, ale zdecydowanie najchętniej podejmuję się rearanżacji lokali starszych, starając się nadać im zupełnie nowy i świeży wygląd, z zachowaniem (gdy tylko jest taka możliwość) już istniejących elementów.

Swoje studio projektowe prowadzę w Poznaniu, natomiast przyjmuję zlecenia na terenie całej Polski. Zapraszam serdecznie do zobaczenia moich realizacji. Jeśli podoba Ci się to co robię, zadzwoń lub napisz do mnie. Porozmawiamy, pośmiejemy się i wykreujemy wizję Twojego wymarzonego wnętrza.

Aleksandra Knapińska